KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658743

nr 1365 8743

Oidentifierad konstnär. Stadsmotiv. Monogramsignerad CH 1928. Olja på pannå, 23x29 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 december 2020
kl 19:23:19

6/12 17:04:41 1      Vinnande bud