KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669053
*
nr 1366 9053
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Parkmotiv, ej signerad. Olja på duk, 23x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 december 2020
kl 19:51:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/12 22:30:42
1
500 kr
10/12 21:56:16
2
450 kr
10/12 21:56:16
1
500 kr (Budbetjänt)
14/12 16:34:08
3
700 kr
14/12 17:54:10
4
900 kr
14/12 18:38:15
3
900 kr
14/12 18:38:15
4
900 kr (Budbetjänt)
14/12 18:38:56
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar parkmotiv
-
3082 Oljemålning
Åke Johansson (1893-1968), Sverige. Byväg. Signera..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 18:59
-
3135 Oljemålning
Allan Egnell (1884-1960), Sverige. Signerad, "Orba..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 18:30
-
9253 Oljemålning
Anders Adelgren (f. 1953), Sverige. Signerad, abst..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 19:55
-
3061 Oljemålning
Andrey Safonov. Signerad. Olja på duk, 51x62cm, yt..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 20:30
-
3055 Oljemålning
Arthur Percy (1886-1976), Sverige. Signerad. Olja ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 19:44
-
1009 Oljemålning
Artur Bianchini (1869-1955), Sverige. Skärgårdstal..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 20:50
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1366 9053
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Parkmotiv, ej signerad. Olja på duk, 23x34 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 december 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/12 22:30:42 | 1 | 500 kr |
10/12 21:56:16 | 2 | 450 kr |
10/12 21:56:16 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
14/12 16:34:08 | 3 | 700 kr |
14/12 17:54:10 | 4 | 900 kr |
14/12 18:38:15 | 3 | 900 kr |
14/12 18:38:15 | 4 | 900 kr (Budbetjänt) |
14/12 18:38:56 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar parkmotiv
-
3082 Oljemålning
Åke Johansson (1893-1968), Sverige. Byväg. Signera..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 18:59 -
3135 Oljemålning
Allan Egnell (1884-1960), Sverige. Signerad, "Orba..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 18:30 -
9253 Oljemålning
Anders Adelgren (f. 1953), Sverige. Signerad, abst..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 19:55
-
3061 Oljemålning
Andrey Safonov. Signerad. Olja på duk, 51x62cm, yt..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 20:30 -
3055 Oljemålning
Arthur Percy (1886-1976), Sverige. Signerad. Olja ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 19:44 -
1009 Oljemålning
Artur Bianchini (1869-1955), Sverige. Skärgårdstal..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 20:50