KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636738

nr 1363 6738

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Parkmotiv, ej signerad. Olja på duk, 23x34 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 november 2020
kl 20:07:33