KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965151
nr 1496 5151
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Landskap. Olja på duk, ej signerad, 30x47 cm, yttermått inklusive ram: 43x59 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:59:23
16/10 07:25:45
100 kr
17/10 17:04:49