KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746429

nr 1274 6429

Oidentifierad konstnär. Stuga i landskap. Signerad Hjelm. Olja på duk, 39x50 cm

Utrop:

600 kr

måndag 9 september 2019
kl 18:06:14