KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486330
nr 1348 6330
Oidentifierad konstnär. Fruktstilleben. Signerad Widlund, daterad -56. Olja på pannå, 50x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 september 2020
kl 18:44:57
150 kr
200 kr