KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044256
*
nr 1604 4256
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad SJ, fåraherde. Olja på duk, 29x44 cm, yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 mars 2024
kl 20:57:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/3 23:30:45
1
300 kr
11/3 20:52:09
2
Vinnande bud
11/3 20:52:18
3
500 kr
11/3 20:52:18
2
(budbetjänt)
11/3 20:57:08
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåraherde olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1604 4256
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad SJ, fåraherde. Olja på duk, 29x44 cm, yttermått inklusive ram: 52x67 cm
| Utrop: | 700 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 mars 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/3 23:30:45 | 1 | 300 kr |
| 11/3 20:52:09 | 2 | Vinnande bud |
| 11/3 20:52:18 | 3 | 500 kr |
| 11/3 20:52:18 | 2 | (budbetjänt) |
| 11/3 20:57:08 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåraherde olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42



