KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15597358

nr 1559 7358

Oidentifierad konstnär. Signerad Olzon, komposition. Olja på duk, 54x63 cm, yttermått inklusive ram: 64x74 cm

Utrop:

600 kr

måndag 28 augusti 2023
kl 20:37:14