KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746341
nr 1274 6341
Oidentifierad konstnär. Signerad MN, Kustremsa med livboj. Olja på duk, 80x92 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:16:20
150 kr
250 kr
400 kr
500 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr