KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14576152

nr 1457 6152

Oidentifierad konstnär. Signerad Lindström, Stilleben. Olja på duk, 100x84, yttermått inklusive ram: 105x88 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 mars 2022
kl 19:02:15