KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16484184

nr 1648 4184

Oidentifierad konstnär. Signerad Lindberg, daterad -38, Kvarteret Andromeda, Södertälje Kanal. Olja på duk, 60x93 cm, yttermått inklusive ram: 74x107 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 oktober 2024
kl 18:55:50

7/10 18:27:53 1      Vinnande bud