KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16569310

nr 1656 9310

Oidentifierad konstnär. Signerad HS, fiskeläge. Olja på pannå, 31x41 cm, yttermått inklusive ram: 46x56 cm

Utrop:

500 kr

måndag 11 november 2024
kl 19:12:30