KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17067176

nr 1706 7176

Oidentifierad konstnär. Signerad HS, Engelskt landskap. Olja på pannå, 13x22 cm, yttermått inklusive ram: 17x25 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 juni 2025
kl 20:57:49

2/6 20:50:32 1      Vinnande bud