KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16726149
nr 1672 6149
Oidentifierad konstnär. Signerad Heidvall, Stadhusbron 1934. Olja på duk, 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 72x93 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 januari 2025
kl 20:51:36
8/1 15:24:58