KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15407502
nr 1540 7502
Oidentifierad konstnär. Signerad Hammarquist, stilleben, 1967. Olja på pannå, 39x55 cm, yttermått inklusive ram: 47x63 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 maj 2023
kl 18:01:45
15/5 17:38:10