KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229215
nr 1622 9215
Oidentifierad konstnär. Signerad H Demmers 1958, interiör. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 30x103 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:16:00
100 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr