KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15086241
nr 1508 6241
Oidentifierad konstnär. Signerad G Källbom, stilleben. Olja på pannå, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 69x60 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:19:58
12/12 12:30:39