KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789198
nr 1378 9198
Oidentifierad konstnär. Signerad FMK, -46, Paris. Olja på duk, 60x81 cm, yttermått inklusive ram: 80x104 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:41:38
15/2 00:39:15
100 kr
15/2 19:31:47