KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746333

nr 1374 6333

Oidentifierad konstnär. Signerad Baillon 1863, Landskap med kor & spång, olja på papper, 26x35 cm

Kondition: skadad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:30:27

25/1 13:45:16 1      Vinnande bud
25/1 20:26:20 1      justering av budtak