KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746333
nr 1374 6333
Oidentifierad konstnär. Signerad Baillon 1863, Landskap med kor & spång, olja på papper, 26x35 cm
Kondition: skadad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:30:27
25/1 13:45:16
25/1 20:26:20