KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175311

nr 1517 5311

Oidentifierad konstnär. Signerad Annie, Stilleben. Olja på pannå, 53x37, yttermått inklusive ram. 68x52 cm

Utrop:

500 kr

måndag 23 januari 2023
kl 19:07:40