KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16937227

nr 1693 7227

Oidentifierad konstnär. Signerad Andersson, vinterkust. Olja på pannå, 41x59 cm, yttermått inklusive ram: 51x70 cm

Kondition: skadad ram

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 april 2025
kl 20:31:19

14/4 19:33:30 1      Vinnande bud