KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15936363
nr 1593 6363
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, landskap, 1800-tal. Olja på duk, 38x48 cm, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:16:30
29/1 19:11:30