KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965189
nr 1496 5189
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, 1905, Landskap. Olja på duk, 25x29 cm, yttermått inklusive ram: 42x47 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:38:47
700 kr
800 kr
900 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr