KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13909609
nr 1390 9609
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, GS, Tullinge gård. Olja på pannå, 20x27, yttermått inklusive ram: 30x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:35:52
11/4 20:01:04
100 kr
12/4 20:03:47