KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13909609

nr 1390 9609

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, GS, Tullinge gård. Olja på pannå, 20x27, yttermått inklusive ram: 30x37 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 12 april 2021
kl 20:35:52

11/4 20:01:04 1      100 kr
12/4 20:03:47 2      Vinnande bud