KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15384459
nr 1538 4459
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben med frukter. Olja på duk, 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 80x100 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:16:13
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)