KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897225
nr 1489 7225
Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 78x53 cm, yttermått inklusive ram: 95x70 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:45:01
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr