KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16558078

nr 1655 8078

Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 12x15cm, yttermått inklusive ram: 18x21cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 4 november 2024
kl 19:37:08