KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17377150
nr 1737 7150
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben. Olja på duk, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 62x73 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 november 2025
kl 20:14:55
31/10 17:41:17