KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16773590
nr 1677 3590
Oidentifierad konstnär. Signerad, Hamnmotiv, oramad. Olja på duk, 54x65 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 februari 2025
kl 18:53:02
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr