KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897053
nr 1489 7053
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 30x38cm, yttermått inklusive ram: 48x59cm
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:01:45
100 kr
150 kr
200 kr