KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16893252
nr 1689 3252
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1968. Olja på pannå, 110x87 cm, yttermått inklusive ram: 128x106 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:22:10
24/3 20:16:02