KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15597368
nr 1559 7368
Oidentifierad konstnär. Signerad, HJ Andersson, Stilleben. Olja på duk, 48x38 cm, yttermått inklusive ram: 65x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 20:15:02
26/8 11:15:58