KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15463379
nr 1546 3379
Oidentifierad konstnär. Signerad, "Fyra män", daterad -69. Olja på duk, 84x99 cm, yttermått inklusive ram: 92x107 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:15:46
100 kr
150 kr