KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14908066
nr 1490 8066
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1923, stilleben. Olja på duk, 64x53 cm, yttermått inklusive ram: 73x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:52:54
100 kr
150 kr
200 kr