KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12689010
nr 1268 9010
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad Olsson -55. Olja på duk, 45x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 19:09:55
300 kr