KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16568364
nr 1656 8364
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad - 05, lilja. Olja på duk, uppspänd på ram, oramad, 30x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 november 2024
kl 20:34:24
100 kr
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr