KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16657029
nr 1665 7029
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 55, Hummer. Olja på pannå, 20x27 cm, yttermått inklusive ram: 31x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 9 december 2024
kl 21:00:18
100 kr
150 kr
200 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr