KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193171
nr 1419 3171
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 57, "Fasan i Juni". Olja på duk, 50x62, yttermått inklusive ram: 65x76 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:36:14
20/9 18:29:31