KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15597352
nr 1559 7352
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 67, armada. Olja på pannå, 27x47 cm, yttermått inklusive ram: 30x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 18:48:16
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)