KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428217
nr 1642 8217
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1927, Afrikan. Olja på duk, 95x83 cm, yttermått inklusive ram: 107x96 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 september 2024
kl 20:18:06
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr