KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15243350
nr 1524 3350
Oidentifierad konstnär. Signerad, omkring 1900, Kanalmotiv. Olja på duk, 30x42 cm, yttermått inklusive ram: 44x55 cm
Kondition: slitage, lagad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 februari 2023
kl 18:36:11
27/2 18:31:11