KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965464

nr 1496 5464

Oidentifierad konstnär. Hamnmotiv. Signerad. Olja på duk, 26x56 cm, yttermått inklusive ram: 38x69 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 oktober 2022
kl 19:54:45

16/10 16:39:47 1      100 kr
17/10 11:00:20 2      Vinnande bud