KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224240
nr 1222 4240
Oidentifierad konstnär, porträtt, 1800-tal, signerad. Olja på duk, 45x37
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:24:35
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.400 kr