KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455446
nr 1245 5446
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Stadsmotiv. Olja på duk, 50x34
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 april 2019
kl 21:00:26
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr