KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967448
nr 1396 7448
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Olja på pannå, 51x61cm, yttermått inklusive ram: 71x81cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:11:53
300 kr
400 kr