KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477548

nr 1447 7548

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, landskap. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 73x154cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 7 februari 2022
kl 19:07:50