KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14776358

nr 1477 6358

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kopia. Olja på duk, 39x29 cm, yttermått inklusive ram: 48x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:22:21