KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13603211

nr 1360 3211

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, komposition. Olja på duk, 65x54 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 november 2020
kl 20:31:18

16/11 20:26:18 1      Vinnande bud