KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012068
nr 1201 2068
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad GB. Olja på pannå, 16x22 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:25:44
100 kr
150 kr
200 kr