KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186260
nr 1518 6260
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad A B, -91, Gårdsmotiv. Olja på pannå, 16x28 cm, yttermått inklusive ram: 34x46 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 januari 2023
kl 18:37:09
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr